Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Na Plzeňsku se při manipulaci s kontejnerem těžce zranil popelář

 
pátek, 4. října 2019, 07:50

Těžké poranění paže utrpěl včera kolem poledne dvaapadesátiletý popelář v Dýšině na Plzeňsku. Zdravotníci ho převezli na urgentní příjem fakultní nemocnice, sdělila mluvčí záchranné služby Mária Svobodová. Okolnostmi úrazu se zabývá policie.

Policejní mluvčí Veronika Hokrová doplnila, že muž se zranil při práci s kontejnerem vloženým v popelářském voze. Modrý kontejner mu zřejmě přimáčkl pravou paži k levému boku násypného prostoru popelářského vozu.

"Míra zavinění, příčina a okolnosti jsou předmětem dalšího šetření. Věc si na místě převzali plzeňští kriminalisté," dodala Hokrová.

Napsal(a) ČTK | Foto pixabay.com

Kam dál?

Čtvrté Pivo s rektorem chutnalo tak moc, až zlámalo všechny rekordy

čtvrtek, 3. října 2019, 12:27

Západočeská univerzita v Plzni zorganizovala Pivo s rektorem poprvé v roce 2016 v rámci oslav 25. výročí svého založení, od té...

V Gottově rodišti Plzni vyvěsili na radnici černou vlajku

středa, 2. října 2019, 14:16

Vedení Plzně dnes vyvěsilo na plzeňskou radnici černou vlajku kvůli úmrtí populárního zpěváka Karla Gotta, který se v Plzni 14....

V Plzeňském kraji za dvě hodiny vyčerpali třetinu dotací na kotle

úterý, 1. října 2019, 11:47

Žadatelé o dotace na nové kotle v Plzeňském kraji dnes vyčerpali za první dvě hodiny třetinu alokace, která činí 230 milionů...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.