Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Při nehodě auta na Rokycansku zemřela žena

 
středa, 15. května 2019, 09:43

Při nehodě osobního auta nedaleko Hlohové na Rokycansku zemřela dnes ráno sedmapadesátiletá žena. Zraněnou ženu se záchranáři pokusili oživit, i přes jejich úsilí ale zemřela. Devětapadesátiletý muž utrpěl při nehodě těžká zranění a záchranáři ho letecky převezli do plzeňské fakultní nemocnice. Momentálně byl mimo ohrožení života, informoval dnes Vítězslav Sladký z krajské záchranné služby.

Podle serveru www.dopravniinfo.cz osobní auto narazilo do stromu a převrátilo se. Hasiči místo nehody zajistili, provedli protipožární opatření a posypali uniklé pohonné hmoty.

Podle policejní mluvčí Dagmar Jirouškové z dosavadního šetření vyplývá, že devětapadesátiletý řidič jel od obce Prašný Újezd na Hlohovice. V levotočivé zatáčce z dosud nezjištěných příčin nezvládl řízení a vyjel vpravo mimo komunikaci, kde v silničním příkopu narazil čelně do stromu. Náraz vůz odmrštil zpět na komunikaci, kde zůstalo ležet na levém boku. Komunikace je v místě nehody zatím uzavřená, jezdí se objízdnou trasou.

Napsal(a) ČTK | Foto HZS

Kam dál?

V Doudlevcích hořela dřevěná budova

úterý, 14. května 2019, 11:07

V sobotu večer před desátou hodinou vyjely tři hasičské jednotky k požáru dřevěné budovy v sousedství čerpací stanice v Plzni -...

U Švihova se paraglidistka zachytila do elektrického vedení

úterý, 14. května 2019, 09:30

U Švihova na Klatovsku se včera večer paraglidistka zachytila v drátech vysokého napětí ve zhruba dvoumetrové až třímetrové...

Pštros se popral s klokanem, poté utekl z výběhu. Najít ho museli...

neděle, 12. května 2019, 12:36

Podobný případ nejspíš západočeští muži zákona asi dlouho neřešili. Na plánské policisty se s žádostí o pomoc obrátil tento týden...

Nejmladší jihočeský vrah je po smrti. Spáchal sebevraždu

sobota, 11. května 2019, 19:23

Policisté z Plzeňska včera ráno řešili úmrtí mladého muže, který u železniční zastávky Bezděkov spáchal sebevraždu skokem pod...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak bydlí Češi v regionech? Nejspokojenější jsou v obcích do tisíc obyvatel

Rozdíly mezi kraji panují především s ohledem na typ bydlení. Zatímco ve Středočeském nebo Zlínském kraji (46 %) převažuje bydlení ve vlastním rodinném domě, pronájmy vedou naopak v Praze (35 %), v Královehradecku žije téměř pětina obyvatel v bytě či domě u příbuzných nebo známých (17 %). Z hlediska spokojenosti s bydlením se rozdíly projevují spíše v souvislosti s velikostí obce. Nejvíce spokojení jsou se svým bydlením lidé žijící mimo Prahu, zejména ti z malých obcí. To a mnohé další vyplývá z výzkumu společnosti Ekonomické stavby, kterého se zúčastnilo více než tisíc respondentů.

DRBNA NA CESTÁCH: 3500 tun křišťálu, zlatem protkaný závěs a 1100 místností. Takhle si žil rumunský diktátor

Tří miliony tun mramoru, 3500 tun křišťálu na 480 lustrech a 1400 stropních světlech a mnoha zrcadlech a také 5500 tisíce tun betonu. To je jen krátký výčet materiálu, který byl použit při stavbě paláce pro bývalého rumunského diktátora Ceaușesca. Dnes druhá největší administrativní stavba na světě slouží jako budova parlamentu. A právě na honosný palác, který najdete v centru Bukurešti, se zaměříme v dnešním dílem Drbny na cestách.

Den s terénními pracovnicemi: Je výhodnější vyměnit jehlu, než léčit žloutenku

Den jsem strávil s terénními pracovnicemi Helenou a Ilonou ze Společnosti Podané ruce. Nejen u sbírání použitých injekčních stříkaček jsme si povídali třeba o tom, které nelegální drogy jsou v Olomouci nejrozšířenější, kde se v Olomouci nachází nejvíc použitých stříkaček a proč je dobré uživatelům drog jehly měnit.