Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

UDI Group připravuje u Plzně stavbu logistického centra za 2 miliardy

 
čtvrtek, 29. srpna 2019, 11:39

Společnost GFB Czech ze skupiny UDI Group připravuje u Plzně stavbu logistického centra na 33 hektarech za dvě miliardy korun. Jde o druhou etapu logistického areálu Přehýšov na severu Plzeňska u dálnice D5. Developer už získal rozhodnutí o umístění stavby, informoval dnes jeho mediální zástupce Radek Stavěl.

"Dalším krokem je získání stavebního povolení. Záměrem je výstavba logistického areálu se skladovými halami o velikosti 100 tisíc metrů čtverečních," uvedl. Projekt zahrnuje kromě technických budov výstavbu velkoprostorové haly o půdorysu 640 x 170 metrů a výškou přes 12 metrů.

Developerská skupina UDI Group, která působí v Česku, Polsku, Srbsku a Maďarsku, se zaměřuje na bytovou výstavbu. Realizuje také administrativní, obchodní a logistické projekty, jde například o Sázava Logistics Park, tedy logistické centrum u dálnice D1 poblíž Ostředku, kde vznikají čtyři haly o celkové ploše téměř 50 tisíc metrů čtverečních.

UDI Group má za sebou více než 100 hotových projektů a 3000 prodaných bytů. V roce 2019 tvoří portfolio 17 projektů investici zhruba 25 miliard korun. Společnost založil Radek Menšík a jako vlastník skupinu rozvíjí 25 let.

Napsal(a) ČTK | Foto UDI Group

Kam dál?

Odbory TS Plzeň končí stávkovou pohotovost, se Žďasem se dohodly

pátek, 23. srpna 2019, 08:49

Odboráři firmy TS Plzeň ukončili stávkovou pohotovost, již vyhlásili 27. května. S vedením mateřské společnosti Žďas dnes...

Plzeňská TS propustila za tři měsíce třetinu z 220 zaměstnanců

pátek, 16. srpna 2019, 14:30

Plzeňský výrobce lisů, TS Plzeň a.s. (dříve Škoda Těžké strojírenství), propustila za tři měsíce asi 60 lidí a nyní jich má 159....

Škoda Electric vybaví a odzkouší 26 trolejbusů pro Rumunsko

pátek, 16. srpna 2019, 12:45

Plzeňská Škoda Electric dodá kompletní elektrovýzbroj pro 26 nízkopodlažních kloubových trolejbusů pro rumunské město Brašov....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš uvedl, že by nepřijal abolici, debata o tom je nesmyslná

Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že by nepřijal abolici, tedy prezidentské zastavení svého trestního stíhání. Prezident Miloš Zeman tento týden uvedl, že by premiérovi abolici udělil v případě, že by nejvyšší státní zástupce rozhodl o obnovení Babišova trestního stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Babiš pokládá nastolování úvah o abolici za nesmyslné v situaci, kdy pražské městské státní zastupitelství pravomocně rozhodlo o zastavení jeho stíhání.

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.