Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Vyhledávání

Nalezené články: "Policie ČR"

Policisté z Bulharska, Rumunska a Polska slouží na Tachovsku. Pomáhají českým kolegům

čtvrtek, 23. května 2019, 15:38Krimi
 
Policisté z Bulharska, Rumunska a Polska slouží na Tachovsku. Pomáhají českým kolegům.

Od května s policisty na Tachovsku a Stříbrsku, v rámci preventivního opatření, spolupracují zahraniční kolegové z Bulharska, Rumunska a Polska. Společné hlídky provádějí zejména preventivní kontroly v oblastech, ve kterých se nachází průmyslové zóny a...

 

Policisté pronásledovali kradené BMW, honičku ukončila nehoda

pondělí, 20. května 2019, 14:26Krimi
 
Ukradené BMW po nehdoě.

Západočeští policisté mají za sebou honičku jako z amerického akčního filmu. Od hraničního přechodu Lísková naháněli v pátek ráno společně s německými kolegy řidiče v kradeném BMW. Jeho zběsilá jízda skončila v půl desáté ráno v Masarykově ulici v...

 

Agresor vyrazil dvoje dveře a pak v bytě zmlátil a zkopal svoji bývalou družku

čtvrtek, 16. května 2019, 14:56Krimi
 
ilustrační foto.

Domažličtí kriminalisté zahájili trestní stíhání čtyřicetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání trestných činů porušování domovní svobody, výtržnictví a těžké ublížení na zdraví.

 

Pštros se popral s klokanem, poté utekl z výběhu. Najít ho museli muži zákona

neděle, 12. května 2019, 12:36Krimi
 
Pštros se popral s klokanem, poté utekl z výběhu. Najít ho museli muži zákona.

Podobný případ nejspíš západočeští muži zákona asi dlouho neřešili. Na plánské policisty se s žádostí o pomoc obrátil tento týden muž, který hledal pštrosa. Opeřenec mu utekl z výběhu pravděpodobně po bitce s klokanem.

 

Řidič s nákladním vozidlem havaroval, převrátil se do příkopu

pátek, 3. května 2019, 12:49DopravaDomažlicko
 
ilustrační foto.

První květnový den vyjížděli záchranné složky do obce Horšov k dopravní nehodě nákladního automobilu. Čtyřiačtyřicetiletý řidič při průjezdu prudké pravotočivé zatáčky ve směru na Horšov nezvládl řízení a havaroval.

 

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Policie ČR"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Policie ČR"

Nebyly nalezeny žádné profily.

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jak bydlí Češi v regionech? Nejspokojenější jsou v obcích do tisíc obyvatel

Rozdíly mezi kraji panují především s ohledem na typ bydlení. Zatímco ve Středočeském nebo Zlínském kraji (46 %) převažuje bydlení ve vlastním rodinném domě, pronájmy vedou naopak v Praze (35 %), v Královehradecku žije téměř pětina obyvatel v bytě či domě u příbuzných nebo známých (17 %). Z hlediska spokojenosti s bydlením se rozdíly projevují spíše v souvislosti s velikostí obce. Nejvíce spokojení jsou se svým bydlením lidé žijící mimo Prahu, zejména ti z malých obcí. To a mnohé další vyplývá z výzkumu společnosti Ekonomické stavby, kterého se zúčastnilo více než tisíc respondentů.

DRBNA NA CESTÁCH: 3500 tun křišťálu, zlatem protkaný závěs a 1100 místností. Takhle si žil rumunský diktátor

Tří miliony tun mramoru, 3500 tun křišťálu na 480 lustrech a 1400 stropních světlech a mnoha zrcadlech a také 5500 tisíce tun betonu. To je jen krátký výčet materiálu, který byl použit při stavbě paláce pro bývalého rumunského diktátora Ceaușesca. Dnes druhá největší administrativní stavba na světě slouží jako budova parlamentu. A právě na honosný palác, který najdete v centru Bukurešti, se zaměříme v dnešním dílem Drbny na cestách.

Den s terénními pracovnicemi: Je výhodnější vyměnit jehlu, než léčit žloutenku

Den jsem strávil s terénními pracovnicemi Helenou a Ilonou ze Společnosti Podané ruce. Nejen u sbírání použitých injekčních stříkaček jsme si povídali třeba o tom, které nelegální drogy jsou v Olomouci nejrozšířenější, kde se v Olomouci nachází nejvíc použitých stříkaček a proč je dobré uživatelům drog jehly měnit.